|
|
[8-1]
s hny ves toboe?????xd :dhaha te tlleg!! |
Sziasztok!nagyon tetszik a Wolf's Rain s nagyon meg szeretnm szerezni dvd-n nem tudjtok hol lehet kapni? nagyon fontos lenne ksznm^^ |
Honnan veszitek, hogy Kiba 17 ves?
Szia!Azt nem mi rtuk...Kiba kort pontosan nem tudni,hisz se animben,se mangban nem szerepel.Ki hnynak nzi. |
sziasztok.
most szereztem meg a wolf rain sorozatot de egy pr felirat hinyzik hozz, tudntok segiteni? [email protected] elre is ksznm Eszter |
[8-1]
| | |
|
|
Szerkesztk:Kiba,s Howling
Ltrehozs:2007.mrc.31
Kategria:Anime
rezztek jl magatokat!
Mindenkinek szp napot!
Szerkesztk |
Induls jtszani!(katt a kpre)

|
|
|